Dariusz Rajca

Trener, doradca i mentor z 20 letnim doświadczeniem. W tym czasie poprowadził ponad 1200 szkoleń w których udział wzięło ok. 20 tyś. uczestników. Realizuję programy szkoleniowe głównie w formie warsztatów, wykładów a na doradztwie kończąc.

Jako trener posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas własnej pracy, oraz kursów odbytych zarówno u trenerów polskich oraz zagranicznych. Prowadząc szkolenia, wykorzystuje swoją praktykę zawodową wraz z wiedzą z zakresu psychologii.

Przez lata pracy prowadził szkolenia dla najpoważniejszych koncernów oraz instytucji państwowych. Jest praktykiem Polskiego Instytutu Neurolingwistycznego Programowania, oraz certyfikowanym konsultantem unikatowej w Polsce metody oceny Motywacyjnej Analizy Potencjału Zawodowego – MAPP, wykorzystywanej do rekrutacji wysokiego szczebla kadry menedżerskiej. Jest także mediatorem ds. gospodarczych przy Sądzie Rejonowym
w Warszawie. 

Ceniony za wiedzę, doskonałą atmosferę prowadzonych zajęć, niezwykły kontakt 
z uczestnikami oraz poczucie humoru.

Jest człowiekiem akcji, zawsze pociągały go przygody, każdą wolną chwilę spędza poszukując nowych wyzwań, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.

 

 

Rafał Wojciechowski

Trener, coach oraz wykładowca (certyfikaty Trenerski RPIC-VIP, Trenera Biznesu, Coacha, Praktyka oraz Mastera Neurolingwistycznego Programowania). Przepracował ponad 10 tys. godzin szkoleniowych w ponad 500 szkoleniach biznesowych.

Pracuje z myślą o wydobywaniu z ludzi najlepszych umiejętności, prowadzi w kierunku budzenia ich potencjału oraz rzeczywistej motywacji do działania. Pomaga dokonywać zmiany w życiu osobistym i działalności firm, wpływając na całe grupy, ukierunkowując je na osiąganie celów. Kieruje ku przyszłości. Uczy zabawą, żartem, metaforą i żywym doświadczaniem za pomocą gier i prezentacji, dbając przy tym o przyjazną i pogodną atmosferę.

Dzięki jego wskazówkom możesz polepszyć swoje relacje z ludźmi, zwiększyć sprzedaż, udoskonalić swoje umiejętności liderskie, a także zadbać o zdrowie i wejść na ścieżkę trwałego rozwoju osobistego.

Prywatnie dzieli swój czas pomiędzy najbliższych, podróże ( te mniejsze i większe )
z muzyką w tle oraz wszelakie sporty. Na każdym polu propaguje synergiczne działanie
w poszanowaniu wartości i przekonań innych co odzwierciedla się w prowadzonych treningach.