Dariusz Rajca

Jestem trenerem, doradcą i mentorem z 25 letnim doświadczeniem. Poprowadziłem ponad 1500 szkoleń w których udział wzięło ok. 25 tyś. uczestników. Realizuję programy szkoleniowe w formie interaktywnych warsztatów, wykładów oraz indywidualnego doradztwa.

Jako trener posiadam bogate doświadczenie zdobyte podczas własnej pracy zawodowej,
a także kursów odbytych zarówno u mentorów polskich jak i zagranicznych.
W trakcie prowadzonych szkoleń, wykorzystuję swoją praktykę zawodową wraz z wiedzą z zakresu psychologii.

Prowadzę szkolenia dla najpoważniejszych koncernów oraz instytucji państwowych. Wykładam na studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Poznaniu. Moi słuchacze cenią mnie za wiedzę, doskonałą atmosferę prowadzonych zajęć, poczucie humoru oraz niezwykły kontakt z uczestnikami.

Jestem praktykiem Polskiego Instytutu Neurolingwistycznego Programowania, oraz certyfikowanym konsultantem unikatowej w Polsce metody oceny Motywacyjnej Analizy Potencjału Zawodowego – MAPP, wykorzystywanej do rekrutacji wysokiego szczebla kadry menedżerskiej. Jestem także certyfikowanym mediatorem ds. gospodarczych. 

Jako człowieka akcji, zawsze pociągały mnie wyzwania i przygody, od morskich głębin aż po szczyty górskie, dlatego każdą wolną chwilę spędzam poszukując nowych wyzwań, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.

 

 

Rafał Wojciechowski

Jestem trenerem, coach'em oraz wykładowcą (certyfikaty Trenerski RPIC-VIP, Trenera Biznesu, Coacha, Praktyka oraz Mastera Neurolingwistycznego Programowania). Przepracowałem ponad 10 tys. godzin szkoleniowych w ponad 500 szkoleniach biznesowych.

Pracuję z myślą o wydobywaniu z ludzi ich najlepszych umiejętności, prowadzę w kierunku budzenia ich potencjału oraz rzeczywistej motywacji do działania. Pomagam dokonywać zmiany w życiu osobistym i zawodowym, wpływając na całe grupy, ukierunkowując je na osiąganie celów. Kieruję ku przyszłości. Uczę zabawą, żartem, metaforą i żywym doświadczaniem za pomocą gier i prezentacji, dbając przy tym o przyjazną i pogodną atmosferę.

Dzięki moim wskazówkom polepszysz swoje relacje z ludźmi, zwiększysz sprzedaż, udoskonalisz swoje umiejętności jako lider, a także zadbasz o zdrowie i wejdziesz na ścieżkę trwałego rozwoju osobistego.

Prywatnie dzielę swój czas pomiędzy najbliższych, podróże (te mniejsze i większe) z muzyką
w tle oraz wszelakie sporty. Na każdym polu propaguję synergiczne działanie w 
poszanowaniu wartości i przekonań innych co odzwierciedla się w prowadzonych treningach.